Hoe inschrijven via tennis Vlaanderen
News

Hoe inschrijven via tennis Vlaanderen

Momenteel heeft al 35% van de leden zich ingeschreven voor het nieuwe seizoen via TennisVlaanderen. Dank je wel hiervoor! We zouden vriendelijk willen vragen dat iedereen zijn/haar inschrijving in orde brengt via de site van TennisVlaanderen. Hierdoor worden alle gegevens gecentraliseerd op één plaats en worden de gegevens op de website geactualiseerd. Via 'lees meer' kan je een instructiefilmpje bekijken om via TennisVlaanderen terug lid/lid te worden van je club. Alvast bedankt en veel succes

Lees meer


bestuur TC Keerpunt '65

voorzitter

Geert De Preter

geert.depreter@tckeerpunt.be

barverantwoordelijke / ondervoorzitter

Luc Coenen

luc.coenen@tckeerpunt.be

penningmeester

Xavier Desmarets

xavier.desmarets@tckeerpunt.be

sportverantwoordelijke

Erik De Mey

erik.de_mey@tckeerpunt.be

catering

Hannelore Marain

hannelore.marain@tckeerpunt.be

verantwoordelijke jeugd / webmaster

Bruno Leys

bruno.leys@tckeerpunt.be

secretariaat

Wim Dewaegenaere

wim.dewaegenaere@tckeerpunt.be

verantwoordelijke jeugd

Joanne Magloire

joanne.magloire@tckeerpunt.be

telefoonnummer clubhuis: 015/51.53.65

TC Keerpunt '65

97 Dijlestraat

3140 Keerbergen